KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17536573
nr 1753 6573
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 49/50, Par. Bildmått: 19,5x13 cm, yttermått inklusive ram: 38x29
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 januari 2026
kl 20:15:55
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson
nr 1753 6573
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 19 januari 2026 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Helsingfors 800 kr
Gudmar Olovson